Kellys Bicycles patří k předním výrobcům jízdních kol a cyklodoplňků ve střední Evropě s působností na trhu již od roku 1991.

Za svou existenci vděčí firma Kellys bratrům Divincovým, kteří krátce po revoluci založili společnost MAMA s.r.o. Firma dovážela a prodávala levná horská kola (známá pod značkami Alpina, Admiral a Lincoln), po kterých byla v tehdejší České a Slovenské republice vysoká poptávka. V roce 1995 vzniká značka Kelly´s.

Zlomovým rokem se stal pro současnou značku Kellys rok 2000, který znamenal prudký pokles prodeje levných kol a odstartoval vlastní výrobu kvalitních jízdních kol Kellys. K vybudování dobré pověsti slovenské značky jízdních kol však vedla dlouhá cesta, pro tehdejší českou společnost nebyla domácí (natož slovenská) značka dostatečně atraktivní. Přesto se začalo firmě Kellys dařit a postupem času se sortiment obohatil také o příslušenství a cyklistické oblečení. V současnosti již Kellys dodává kompletní cyklistický sortiment. Dnes firma Kellys Bicycles patří k předním výrobcům jízdních kol a cyklodoplňků - vyrábí kola značek KELLYS, ALPINA a cyklodoplňky KLS.

Kola Kellys uspokojí všechny zájemce o jízdní kolo. Značka Kellys nabízí široké spektrum jízdních kol, od rekreačních a sportovních modelů až po ryze profesionální kola a v nabídce má více než tisíc produktů (z toho je více než 150 jízdních kol).

Pro výběr pro Vás nejvhodnějšího kola pokračujte kliknutím na konkrétní kategorii kol Kellys v rozbalovacím menu pod odkazem "Naše nabídka".