Značka kol Alpina spadá pod již věhlasného a velmi kvalitního výrobce jízdních kol Kellys. Právě Kellys se rozhodl přijít na trh s kvalitními jízdními koly za přijatelnou cenu. Tato kola jsou doporučována pro širokou veřejnost, na běžné ježdění po silnicích, cestách, zpevněných pěšinách, cyklostezkách a do mírného terénu. Série kol Alpina ECO nabízí pánská i dámská kola v horském, krosovém i trekingovém provedení.

Všechny kola série Alpina ECO jsou nabízena za velmi přijatelnou cenu v rozmezí přibližně 6.000,00 až 8.000,00 Kč. I přes nízkou cenu ale nabízí překvapivě dobré osazení. Základní řada Shimano, odpružená vidlice od výrobce Suntour a duralové rámy.

Celá kolekce kol Alpina ECO je vyráběna jako ekologický produkt (proto název ECO), který je šetrný k životnímu prostředí. Během výroby jsou používány ekologicky odbouratelné oleje a výrobce slibuje tento pilotní projekt přenášet i do dalších řad svých produktů.

Pro výběr pro Vás nejvhodnějšího kola pokračujte kliknutím na konkrétní kategorii kol Alpina v rozbalovacím menu pod odkazem "Naše nabídka".