Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích již od roku 1996. Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím eshopů ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a Polsku.

Jihočeský výrobce kol Leader Fox sází nejen na kompletní montáž kol na našem území, ale také na velice příznivé ceny svých produktů. Za dobu své existence, tedy od roku 1996, ušla značka velký kus cesty a dnes patří nejen mezi důležité domácí výrobce, ale i vývozce. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a veškerá montáž kol značky Leader Fox probíhá v moderní hale v Českých Budějovicích. Dokonalé propojení vedení firmy se samotnou výrobou je zde zárukou nejen kvality, ale především možnosti velice rychlého řešení jakéhokoli problému, který by při výrobě mohl nastat. Ze zasedací místnosti můžete skrz skleněnou stěnu nahlédnout přímo do montážní haly. Kontrola kvality nejen výsledných produktů, ale i samotné výroby, je zde nepřetržitá.

Nabídka značky je skutečně široká. Leader Fox nabízí desítky modelů kol, nepočítaje různá barevná provedení každého modelu. Kromě elektrokol, která jsou čím dál oblíbenější nejen u starších zákazníků, se Leader Fox zaměřuje na kola horská, krosová, trekingová, skládací, dětská, ale také na dětská odrážedla a tříkolky pro dospělé.

Pro výběr pro Vás nejvhodnějšího kola pokračujte kliknutím na konkrétní kategorii kol Leader Fox v rozbalovacím menu pod odkazem "Naše nabídka".